محل تبلیغات شما

 

باطری داغی، باطری ماشین

یکی از قطعات خودرو که پس از خراب شدن دور انداخته نمیشود، باطری آن است. شرکت های تولیدکننده باطری خودرو  و یو پی اس ، بهترین استفاده را از باطری داغی میبرند و آن را بازیافت میکنند.

با باطری داغی چه کار کنیم؟

باطری داغی را نمیتوان مانند پسماندهای دیگر دفع کرد؛ زیرا که برای محیط زیست و سلامتی انسان مضر است. هیچ وقت باطری داغی را دور نیاندازید، چند راه وجود دارد تا به طور صحیح از این باطری استفاه شود:

بازیافت باطری داغی با بازیافت پسماندهای دیگر کاملا متفاوت است. شرکت هایی وجود دارند که ضایعات را جمع آوری کرده و کارخانه بازیافت باطری داغی تحویل میدهند.

باطری داغی که از کار افتاده را به شرکت های تولید کننده باطری داغی تحویل دهید و در ازای آن برای خرید باطری نو تخفیف بگیرید. این شرکت ها باطری داغی را به کارخانه بازیافت تحویل میدهند.

شما میتوانید باطری داغی خود را به کارخانه بازیافت باطری داغی تحویل دهید. شما بعد از پیدا کردن یک کارخانه بازیافت باطری داغی، باید هزینه و زمان صرف کنید تا به آنجا بروید و باطری داغی خود را تحویل دهید.

بهترین قیمت باطری ماشین

عوامل مهم در تعیین قیمت خرید باطری داغی یو پی اس کدامند؟

عوامل مختلفی در تعیین قیمت خرید باطری داغی اهمیت دارند که به موارد زیر میتوان اشاره کرد:

قیمت جهانی سرب

باطری داغی دارای مقدار زیادی فلزات سنگین مانند سرب و است. قیمت جهانی سرب تأثیر زیادی در قیمت خرید باطری داغی دارد.

هزینه باربری

حمل و نقل باطری داغی تا کارخانه بازیافت آن هزینه دارد.

هزینه بازیافت

چگونگی و نحوه بازیافت باطری داغی و تجهیزات مورد استفاده در آن دارای هزینه های متفاوتی دارد.

خرید باطری داغی به چه صورت انجام میشود؟

بیشتر شرکت های تولیدکننده باطری یو پی اس یا خودرو ، باطری داغی را میخرند و پس از بازیافت از آنها استفاده میکنند. خرید باطری داغی به دو صورت انجام میشود:

برحسب آمپری که باطری داغی دارد، خرید انجام میشود.

میزان وزنی که باطری داغی دارد که برحسب کیلوگرم خرید انجام میشود.

حرف آخر

اهمیت موضوع خرید باطری داغی آنقدر زیاد است که باید دقت فراوانی به آن داشت. در صورتی که باطری داغی در طبیعت رها شود، خسارات جبران ناپذیری برای محیط زیست و موجودات زنده به دنبال دارد.

 

 


Good Days on the Way

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
پرتو ماکان دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. اطلاعات تخصصی سینک ظرفشویی فروشگاه ایران صنعت | خرید و فروش بوستر پمپ آبرسانی و آتش نشانی | الکتروموتور | پمپ کف کش | موتور برق دستنوشته ها public relations روابط عمومی تماشاي آنلاين فيلم هاي سينمايي دو کلمه حرف حساب سرزمینم